יוצאים להרפתקה

משוגעים, חסרי אחריות, אמיצים, כנראה שהכל מהכל – יוצאים לטיול של שנה בעולם!

אז איך בכלל החלטנו לצאת להרפתקה הזו?

לפני מיליון שנה בערך, כשטיילנו בדרום אמריקה פגשנו בכפר קטן בצ’ילה זוג גרמנים שטיילו עם משאית בית.. בזמן שאנחנו סוחבים את הבית על הגב ומתחשבנים על כל קילו שנכנס ויוצא מהתרמיל (בלי לחשב את כמות הקילו העודפת שספגנו בתוך הגוף, לפחות אני (-: 

והם.. הזוג המבוגר הזה, מטיילים להנאתם בתוך בית נייד, מלא מרחב, יש להם שירותים ומקלחת פרטיים וניחוחות בישול מטורפים עלו מכיוון המשאית שלהם והשתלטו על ריח הפסטה בולוטונה שלנו..

על המשאית היו מלא מדבקות של דגלי מדינות שהם טיילו בהם ואנחנו ישבנו שם ותהינו מתי נגיע לזה, כמה זמן יש לנו לפנסיה (ספוילר, אנחנו עדיין ממש רחוקים ) ואם נצליח לעשות טיול כזה מתישהו בחיים..

עם השנים והילדים הבנו שלא צריך לחכות כל כך הרבה, אנחנו יכולים ורוצים להמשיך ולטייל גם עם הילדים, אפשר אפילו להגיד שיותר קל לנו עם הילדים בחו”ל מאשר בארץ- אין את כל הקטע הזה של שילוב בלתי הגיוני בין עבודה, הורות ועצמנו במעט מדי שעות ביממה.. כשאנחנו מטיילים יחד כמשפחה יש פחות סטרס, פחות מריבות ויותר זמן שהוא באמת איכותי.. קמים כל בוקר, מכינים יחד ארוחת בוקר, מחליטים לאן מטיילים היום ואיפה נאכל צהרים, מה נשחק ואיזה כיף נעשה.. אין עבודה, טלפונים, בישולים, נקיונות, כביסה, חוגים, אירועים משפחתיים וכו.. רק אנחנו♥

יאללה, עוד רגע יוצאים לדרך, נעדכן בקרוב!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *