מכירים את זה שאתם כל כך אוהבים לעשות משהו?
ככה התחילה ההרפתקה שלנו!

האהבה לטיולים ושטח הביאה אותנו להקים ב 2009 את החנות האינטרנטית שלנו שמאפשרת לכם להנות מהשטח בדיוק כמו שאנחנו אוהבים. בחנות תוכלו למצוא את כל הציוד שאתם צריכים כדי לצאת לשטח לבד, עם חברים, עם המשפחה או עם הג'יפ – רק תבחרו.

אנחנו רוב הזמן בשטח, מה שמאפשר לנו לבחון ולבחור (וגם להנות על הדרך) עבורכם את המוצרים שיתאימו לכם לכל סוג של הרפתקה. במגוון המוצרים הרחב, תמצאו מוצרים בייבוא בלעדי שלנו, כאלה שלא ניתן היה למצוא בישראל לפני כן וכדי למצוא אותם אנחנו מסתובבים בעולם ומדייקים אותם כדי שיתאימו בצורה מושלמת למשפחה הישראלית המטיילת. כמוכם, אנחנו אוהבים לדעת שקיבלנו את התמורה הטובה ביותר להשקעה שלנו ולכן שרות הלקוחות ומדיניות ההחזרות שלנו הן מהמפרגנות שתמצאו בישראל – אנו נבטיח שבסוף כל קנייה אצלנו תהיו הכי מרוצים שאפשר.

את מחסני החברה בחרנו להקים ליד הבית ביישוב הר עמשא, הכי קרוב שאפשר לטבע, בלב יער יתיר – היער הגדול בישראל ועל גבול מדבר יהודה עם מערך לוגיסטי ייחודי המסוגל לספק את הזמנתכם תוך כ-24 שעות לכל פינה בארץ. הבחירה בהר עמשא היא בראש ובראשונה כי בחרנו להקים את ביתנו במקום הכי יפה בארץ. כל עסק בפריפריה פותח אפשרויות תעסוקה נוספות לתושבי המקום ותורם לקיומם של עסקים נוספים. אנחנו שמחים להיות חלק מהמארג המיוחד של עסקים שבוחרים להתרחק מהמרכז ולתת הזדמנויות למי שבוחר לחיות חייו בפריפריה.

אז מי אנחנו?

 טל קורש | מנהלת שרות לקוחות

טל הגיעה אלינו לאחר שצברה שנים של ניסיון בשרות לקוחות במספר חברות מובילות בארץ. לטל היכולת להסתכל על השרות דרך עיניי הלקוח, עם המון תשומת לב – זאת השיטה שמשאירה אחריה אלפי לקוחות ומטיילים מרוצים. טל מתגוררת בהר עמשא, נשואה לשאולי ואמא לתמר, גיל, יובל ואלון. טל ומשפחתה מרבים לטייל וכאם לארבעה, היא יודעת בדיוק מה הופך קמפינג משפחתי לקליל ומהנה. בזמנה הפנוי עוסקת בספורט וריצה.

 עידן ויצמן | מנכ"ל

עידן הקים את איש שטח אחרי שעסק שנים רבות בתחום הלוגיסטיקה בשטח, הדרכת טיולים ומספר פרויקטים חקלאיים בארץ ובעולם – עם יותר מ 20 שנה של ניסיון בטיולים, קמפינג ורכבי שטח, עידן יודע לבחור עבורכם את המוצרים האיכותיים והמתאימים ביותר למשפחה הישראלית המטיילת. לעידן יש את הניסיון, החוש הטכני והמעוף להביא לאיש שטח את המוצרים הייחודיים, הטובים והכי עדכניים בכל תחום הטיולים- ברגל ועל גלגלים. גר בהר עמשא עם סיון, אבא ליוגב ועופר. בזמנו הפנוי, רוכב שטח (אופניים, אופנוע ורכב שטח).

איתמר מלכה | מנהל מכירות B2B

איתמר מגיע אלינו עם ניסיון סחר עשיר, אחרי שעסק בייבוא ושיווק של ציוד לוגיסטיקה ואחסנה בכל רחבי הארץ. לאיתמר יש את החיבור המצוין והשפה המשותפת לעולם הקמעונאות ובזכותו יש פריסה ארצית ורחבה למוצרים שלנו מה שהופך אותם נגישים לכולם. איתמר מתחרה בליגת ה RallyRaid הישראלית על אופנוע שטח – מבין לעומק בתחום הציוד לאופנועים ורכיבת שטח טכנית. גר בהר עמשא, נשוי למאיה, אבא לאוריה ובארי – בזמנו הפנוי רוכב שטח (אופנוע אינדורו ואופניים) ומבשל.

נעמה מרדכי | מנהלת שיווק ומכירות

נעמה הגיעה אלינו עם ניסיון ניהולי של מספר שנים ברשת ציוד מטיילים גדולה ועוד כמה שנים כמנהלת פרויקטים המשלבים חינוך וחקלאות בפריפריה. לנעמה ניסיון תרמילאי עשיר בכל העולם ובמיוחד עם ילדים ובזכות זה, מכירה את צרכי הלקוחות שלנו בצורה מושלמת. ניסיון זה, יחד עם יכולת קופירייטינג מדהימה הם אלה שבזכותם אתם מכירים אותנו. נעמה גרה בהר עמשא, נשואה לנמרוד, אמא לרעי ויערה, בזמנה הפנוי, מטיילת המון ועוסקת בעיצוב.