מי אנחנו?

אז ככה- נעמה ונמרוד (36), רעי (8) יערה (5.5) ונטע (2)
נמרוד עובד בהייטק ואני מנהלת השיווק של אישטח.
מאז ומעולם הרגשנו בנוח להיות בשטח ולטייל.

נמרוד גדל במושב ואני בחוות בודדים כך שנולדנו לתוך זה אבל בהחלט אפשר להגיד שבחרנו באופן החיים הפשוט והטבעי כשבנינו את ביתנו בהר עמשא, ישוב קטן ויפהפה בקצה יער יתיר, ממש מעל בקעת ערד ומדבר יהודה..
כשרעי נולד החלטנו שממשיכים! לא מוותרים על התחביב שלנו לטייל בגלל שיש ילדים, כבר כשהוא היה תינוק ממש קטנטן יצאנו איתו לישון בשטח ולטייל בחו”ל, זה היה לא פשוט בהתחלה, בילינו לא מעט זמן לילי עם חיות הבר מחוץ לאוהל (-:
לאט לאט זה הפך להיות יותר ויותר קל , גם כשהצטרפו יערה ואח”כ נטע למשפחה.. כל השהייה מחוץ לבית והטיולים הפכו להיות גם לילדים וגם לנו דבר שבשגרה וכולנו למדנו להסתדר בכל זמן בכל מקום
הספקנו לטייל עם הילדים כמעט בכל הארץ,  בהודו, תאילנד, ספרד, פורטוגל, רומניה, אוסטריה, ירדן וגם סיני (כן, אנחנו יודעים גם לעשות קצת בטן גב, סוג של…)

אנחנו אוהבים לשלב טיולי 4X4 עם טיולים רגליים. אנחנו ישנים באוהל שמתאים ל-7 אנשים (Turbo Tent Freestander 300) כך שיש מספיק מקום לחמישתנו.

תודות לזה שאנחנו גרים על שפת המדבר אנחנו מאוד אוהבים לטייל בדרום- הר הנגב, ערבה, מדבר יהודה וכו’, בטח תזהו שרוב התמונות שלנו משם, באופן כללי אפשר לגמרי להגיד שאנחנו מרגישים בבית במדבר

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *